Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Менеджмент

Організація діяльності фірми "Кіппроміс"

Тип: отчет по практике
Категория: Менеджмент
Скачать
Купить
Аналіз організаційної структури ПП "Кіппроміс" та розробка пропозицій щодо її удосконалення. Ресурсне забезпечення роботи підприємства. Визначення та характеристика бізнес-плану фірми. Огляд обов’язків та контрольних функцій менеджера технічного рівня.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

Міністерство освіти й науки України

Київський коледж легкої промисловості

Звіт

з виробничої й переддипломної практики

Організація діяльності фірми «Кіппроміс»

Керівник практикою: Аль Доурі Й. В.

Керівник предмету: Пінчук П. І.

Виконала: Михайлич Ю. В.

Київ - 2009

Порядок проведення й календарний графік

№ п/п

Дата

Проведена робота

Сторінка

1

12.01.2009

Техніка безпеки і протипожежна техніка.

3

2

13.01.2009

Загальне ознайомлення з підприємством.

5

3

14.01.2009

Аналіз організаційної структури підприємства та підготовка пропозицій щодо її удосконалення.

7

4

15.01.2009

Ресурсне забезпечення роботи підприємства.

9

5

19.01.2009

Визначення бізнес-плану підприємства, його характеристика та розробка бізнес-плану маркетингу на підприємстві.

13

6

20.01.2009

Виконання обов'язків менеджера технічного рівня.

15

7

21.01.2009

Організація роботи менеджера.

18

8

22.01.2009

Виконання контрольних функцій менеджера.

20

9

23.01.2009

Організаційна культура діяльності підприємства.

21

10

26.01.2009

Розвиток інформаційних технологій на підприємстві, їх значення.

24

11

27.01.2009

Ділове спілкування. Організаційна робота керівника.

25

12

28.01.2009

Висновки.

27

Вступ

Останнім годиною в Україні створено багато підприємств із різною формою власності, що здійснюють різні види діяльності. Деякі з їх, не встигнувши статі на ноги, розпадаються, інші існують рік-два, і лише деяким удається впевнено крокувати вперед, приносячи користь суспільству, а своєму трудовому колективові - фінансову стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Для організації чіткої роботи колективу підприємства будь-якої форми власності необхідно керуватися визначеними регламентуючими й нормативними документами. Одним з таких документів є Статут підприємства, у якому згідно ст. 9 Закону України "Про підприємства в Україні" від 27.03.91 р. № 887-ХП визначаються:

· власник і найменування підприємства;

· місцезнаходження підприємства;

· предмет і мети діяльності підприємства;

· органи керування;

· порядок формування органів керування;

· компетенція і повноваження трудового колективу і його ви
борних органів;

· порядок утворення майна підприємства;

· умови реорганізації і припинення діяльності перед
прийняття.

Відповідно до Статуту й на основі сполучення прав власника по господарському використанню свого майна й принципів самоврядування трудового колективу й здійснюється керування підприємством. Структура керування визначається підприємством самостійно.

Життєздатність підприємств будь-якої форми власності багато в чому залежить від трудового колективу, керування яким буде набагато простіше при грамотно й раціонально складеній по горизонталі й вертикалі й затвердженій організаційній структурі підприємства. Кожне підприємство має визначену структуру, внутрішні зв'язки, що забезпечують взаємодію між керівництвом, структурними підрозділами і співробітниками, і зовнішні зв'язки з постачальниками, покупцями, органами державного керування й інших учасників ринкових відносин.

1. Техніка безпеки й протипожежна техніка

Коли я прийшла працювати на фірму «Кіппроміс», щоб пройти практику, із мною провели обов'язковий інструктаж з техніки безпеки й протипожежної техніки. ресурсний забезпечення обов'язок менеджер

До основних правил техніки безпеки відносять:

1. Електричний струм силою 0,1 А смертельно небезпечний для людини. Для попередження електротравм всі установки й електроінструмент напругою понад 42 У повинні бути заземлені.

2. Ні в якому разі не можна доторкатися до електропроводів. Знайшовши обірваний (лежачий на землі або висячий) електропровід, варто терміново сповістити про це керівникові робіт. Забороняється наближатися до лежачого на землі проводові на відстані менш 10 м.

3. Включати й виключати виробничі механізми й агрегати за допомогою пускової апаратури можуть лише особини, що працюють на цих механізмах, що пройшли відповідне навчання й мають посвідчення.

4. До роботи з переносним інструментом також допускаються лише спеціально навчені особини. Усі пускові пристрої електроустановок повинні знаходитися в положенні, що виключає можливість пуску машин і механізмів сторонніми.

5. Електролампи загального висвітлення напругою до 220 У підвішують на висоті не менш 2,5 м від підлоги або землі, при висоті підвіски світильника менш 2,5 м застосовують напруга 42 У. Заміна плавких уставок запобіжників провадиться при відключені напруги. Укручування й вивертання електричних ламп здійснює електромонтер. Забороняється застосовувати стаціонарні світильники в якості ручних переносних ламп.

Вимоги пожежної безпеки

Кожен працюючий повинний знаті й дотримуватися правила пожежної безпеки. Існують три основних способи припинення горіння:

Охолодження палаючої речовини нижче температури запалення (гасіння водою).

Ізоляція пальної речовини від доступу повітря (застосування покривал, брезентів, ковдр і т.п., якими звичайно покривають палаючі предмети).

Видалення пальної речовини з зони горіння.

Вибір засобу й способу гасіння залежить від характеру пожежі, його розміру, швидкості поширення вогню й наявності засобів пожежогасіння. Дуже важливо при пожежі діяти швидко, вміло й спокійно.

При загорянні електроприводів необхідно в першу чергу, виключивши рубильник, знеструмити лінію й викликати пожежну охорону. Не можна гасити електропровід, що знаходиться під напругою, водою або пінним вогнегасником, це може привести до травм. Електропровід можна гасити вуглекислотними вогнегасниками й сухим піском.

При електро-газозварювальних роботах і газорізці треба зробити, щоб іскри розплавленого металу не попадали на спаленні предмети, конструкції будинків, шланги газопроводів й електрокабелі.

Паління допускається тільки в спеціально встановлених (безпечних) місцях.

Цех повинний бути обладнаний і забезпечений первинними засобами пожежогасіння (вогнегасник, сокири, ломи, лопати, цебра), біля щитів варто також поставити ящики з піском і бочки з водою. Підходи до пожежних щитів, вогнегасникам, гідрантам й ємностям з водою не повинні захаращуватися матеріалами, тарою й т.д.

2. Загальне ознайомлення з підприємством

Приватна фірма "КІППРОМІС" заснована згідно з рішенням засновників 29 серпня 2003 р.

Найменування фірми:

українською мовою - приватне підприємство “КІППРОМІС”

росiйською мовою - частка підприємство “КИППРОМИС”.

Скорочена назва:

українською мовою -ПП “КІППРОМІС”

російською мовою - НП “КИППРОМИС”.

Головний офіс фірми "КІППРОМІС" розташований у м. Києві по вул. Предславинська, 51.

Метою діяльності підприємства є:

1. Отримати найбільших прибутків від реалізації продукції.

2. Насичення споживчого ринку товарами народного споживання та надання послуг населенню, підприємствам та установам.

3. Предметом діяльності підприємства є:

· оптова та роздрі...

Другие файлы:

Аналіз діяльності фірми "ТІ-М-СІ" та розробка заходів з покращення діяльності
Основні конкуренти фірми, напрямки діяльності та організаційна структура. Кваліфікаційні вимоги до працівників фірми. Фінансові результати діяльності...

Характеристика діяльності туристичної фірми "Дія"
Загальна характеристика та організація роботи туристичної фірми "Дія". Оцінка управлінської та маркетингової діяльності туристичного підприємства. Про...

Ліцензування туристичної діяльності
Організація діяльності туристичної фірми та її асортиментна політика. Етапи створення туристичної фірми. Загальні відомості про ліцензування туристичн...

Основи менеджменту туризму на базі туристичної фірми "VIP-TRAVEL" та готельного підприємства ПАТ "Тернопіль готель"
Аналіз діяльності туристичної фірми "Vip Trevel": базова характеристика підприємства, система управління, договірні відносини з партнерами, основні на...

Організація роботи торговельно-посередницької фірми на зовнішньому ринку (на матеріалах фірми ТОВ "БравоГласс")
Теоретичні основи організації діяльності українських торгово-посередницьких фірм на зовнішніх ринках. Аналіз та оцінка фінансового стану ТОВ "БравоГла...