Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Спорт и туризм

Оцінка готелю "Гетьман"

Тип: курсовая работа
Категория: Спорт и туризм
Скачать
Купить
Характеристика бронювання, заселення, прибирання і надання додаткових послуг у номерах готелю. Правила та обов’язки працівників готелю. Удосконалення номерів та персоналу. Оцінка відповідності готелів високим категоріям. Замовлення сніданку до номера.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБСЛУГОГУВАННЯ В НОМЕРАХ ГОТЕЛЮ

1.1 ОСОБЛИВОСТІ БРОНЮВАННЯ НОМЕРУ У ГОТЕЛІ

1.2 ТЕХНІКА ПРИБИРАННЯ ТА ЗАСЕЛЕННЯ У НОМЕР

1.3. ОРГАНІЗАЦІЯ ДОДАТКОВИХ ПОСЛУГ У НОМЕРІ ГОТЕЛЮ

1.4 ПРАВИЛА ТА ОБОВЯЗКИ ПРАЦІВНИКІВ ПРИ ОБСЛУГОГУВАНІ НОМЕРУ У ГОТЕЛІ

РОЗДІЛ 2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГОТЕЛЮ ГЕТЬМАН

2.1 ОСОБЛИВІСТЬ НОМЕРІВ ГОТЕЛЮ ГЕТЬМАН

2.2 ОРГАНІЗАЦІЯ ОБСЛУГОГУВАННЯ НОМЕРІВ У ГОТЕЛІ ГЕТЬМАН

2.3 ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ У НОМЕРАХ ГОТЕЛЮ

РОЗДІЛ 3. ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ СЛУЖБИ ОБСЛУГОВУВАННЯ В НОМЕРАХ ГОТЕЛЮ

3.1 ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ

3.2 ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ У НОМЕРАХ

ВИСНОВОК

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДОДАТКИ

ВСТУП

У процесі обслуговування клієнтів готелю, обслуговування номеру відіграє особливо важливу роль і набуває специфічних рис, що впливає на якість і думку про готельний заклад. Характерною особливістю обслуговування номеру готелю є повний комплекс надання послуг (бронювання номеру,харчування, прибирання,надання додаткових послуг.)

В залежності від розмірів, місткості, типу житлових і нежитлових приміщень, санітарно - гігієнічного і технічного обладнання,оснащення меблями і інвентарем, рівня комфортності номери поділяють на наступні типи: президентський (королівський ) апартамент, апартамент, дуплекс, люкс, напівлюкс, перша категорія, друга категорія, третя категорія, четверта категорія, п'ята категорія, суміщені номери (комплекс), одномісний номер, двомісний номер, тримісний номер, багатомісний номер.

Отже, актуальність теми полягає в тому, що в сучасний готель покликаний створити комфортабельні умови для проживання гостя і надання йому основних і додаткових послуг.

Номери в готелі повинні відповідати: класу готелю,місткості, рівню і асортименту вартості послуг а також призначенню. Клієнтів у номерах готелю обслуговують покоївки.

Метою даної курсової роботи досліди організацію обслуговування в номерах готелю.

Об'єктом курсової роботи виступає готель «Гетьман», в якому проходилась навчальна практика.

Предметом даної курсової роботи є правильна організація обслуговування у номерах готелю.

При написанні курсової роботи поетапно розглядались і розв'язувались такі завдання:

- дати характеристику про бронювання, заселення, прибирання і надання додаткових послуг у номерах готелю.

- Описати правила та обов'язки працівників готелю

- Написати загальну характеристику готелю «Гетьман», особливість номерів та принцип надання додаткових послуг.

- Пропозиції щодо удосконалення номерів готелю та персоналу.

Структура курсової роботи: курсова робота налічує сторінок , 3 розділи, 7 додаток.

Курсова робота складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел. У вступі звертається увага на актуальність дослідження даної курсової роботи, розкрито мету, описано предмет і об'єкт дослідження курсової роботи. В 1 розділі розкривається загальна інформація про обслуговування у номерах готелю, правила та обов'язки працівників готелю. Другий розділ показує нам, загальну характеристику про готель, якість номерів. У третьому розділі розкривається інформація пропозиції щодо удосконалення номерів та якості обслуговування у готелі.

РОЗДІЛ 1. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБСЛУГОГУВАННЯ В НОМЕРАХ ГОТЕЛЮ

готель персонал бронювання замовлення

При оцінці відповідності готелів високим категоріям (4-5-зірковий) існує наявність послуг "Room service" та "Mini-Bar". Room service (англ.) - обслуговування в номерах, для чого створюється спеціальна служба з відповідною назвою "Room service", яка вирішує усі проблеми з прийманням замовлень на подавання сніданку чи страв протягом дня.

Диспетчер, який приймає замовлення по телефону, повинен володіти декількома іноземними мовами. В номерах серед інформації про всі послуги, які готель надає мешканцям, також міститься інформація про послуги з обслуговування в номерах. Вся інформація викладається у друкованому вигляді в спеціальній папці відповідного кольору з логотипом закладу або у вигляді одного листа з друкованою інформацією з обох боків. Назва послуги - "Обслуговування у кімнаті" ("Room service") друкується на першій сторінці папки великими літерами вітчизняною та іноземною мовами. Нижче, трохи меншим шрифтом, вказується термін дії цієї послуги і внутрішній телефон служби. В деяких готельно-туристичних комплексах розмежовується обслуговування у номері готелю та замовлення сніданку до номера як дві послуги.

Обслуговування у номері готелю зазвичай здійснюється протягом досить тривалого часу - з 7.00 до 23.00. Меню страв та асортимент алкогольних напоїв друкується на листах-вкладишах до папки "Обслуговування у кімнаті" двома чи кількома мовами. Зазвичай воно має універсальний характер і включає страви української, середньоєвропейської кухні тощо. Навпроти певних страв вказується: національна страва. В меню страви об'єднані у групи: легкі закуски, холодні закуски, гарячі закуски, перші страви, головна страва, солодкі страви. Причому зазначається, що гарнір до головної, тобто другої гарячої страви, є фіксованим. Група "перших страв" складається з національних заправлених супів, бульйонів чи пюреподібних супів.

Структура других гарячих страв, що належать до групи "головна страва", різноманітна як за складом основного виду сировини, так і за способами теплового кулінарного обробляння.

Особлива увага приділяється створенню меню сніданків, які подаються до номерів готелю при попередньому замовленні. З цією метою розробляють 5-8 варіантів сніданків, які зазвичай використовуються у міжнародній практиці готельного бізнесу.

Меню сніданків друкується на аркуші цупкого картону з отвором для закріплення його на ручці дверей номера із зовнішнього боку. Там вказується термін здійснення замовлення до номера, тобто до певної години ночі мешканець повинен вивісити листок-замовлення на зовнішній бік дверей номера із зазначенням часу подавання сніданку до номера, його виду та усіх складових.Серед основної інформації, про що обов'язково повинен сповістити мешканець номера в листі-замовленні службу "Room service", наступна: номер кімнати, прізвище, кількість людей у номері, підпис замовника, дата.

Обслуговування споживачів у номерах готелю здійснюється офіціантами.

Здебільшого для обслуговування в номерах використовують матеріально-технічну базу барів та буфетів на поверхах. У них є приміщення для зберігання запасу відповідного посуду, наборів, скла, столової білизни, паперових виробів, робочі місця для миття використаного посуду, виробничі приміщення для приготування закусок, страв і напоїв нескладного приготування.

Організація обслуговування у номері вимагає від працівників готелю специфічної підготовки і складається з наступних етапів: приймання замовлення на обслуговування; передання замовлення на виробництво; організація роботи з підготовки предметів сервірування для виконання замовлення; отримання готової до споживання продукції із виробництва; транспортування предметів сервірування та замовленої продукції до номера готелю; дотримання офіціантом правил поведінки, правил етикету перед дверима номера та в номері замовника; вибір місця, зручного для споживання їжі та його сервірування; дотримання офіціантом правил подавання страв з використанням різноманітних способів на прохання замовника; дотримання офіціантом правил прибирання посуду і розрахунку зі споживачем у номері готелю.

Приймання замовлення на обслуговування здійснюється у певні години (наприклад, з 7.00 до 23.00) за номером телефону, який вказано на папці "Room service". Приймання замовлення здійснюється диспетчером або черговим офіціантом. З'ясовуються усі питання, в тому числі способи подавання страв і необхідність присутності офіціанта в номері під час трапези. В готелях, де не створені умови для організації спеціальних поверхових буфетів (виробничих приміщень), для обслуговування в номерах організовують бригаду (ланку) офіціантів з числа працюючих у ресторані, яку очолює диспетчер, чи одного чергового офіціанта (залежно від обсягу роботи). Інколи (у вечірні години) мешканці номера запрошують офіціанта прийти в номер для складення замовлення. Всі замовлення на обслуговування в номерах диспетчер чи черговий офіціант реєструють у спеціальній книзі (журналі) обліку або використовують комп'ютерну мережу. Запис здійснюється в такій послідовності: номер кімнати, час виконання, кількість гостей, асортимент страв і напоїв, особливості приготування тощо.

Із приміщення служби "Room service" офіціант передає замовлення на виробництво ресторану по телефону або безпосередньо виробничому персоналу.

Організація роботи з підготовки предметів сервірування, які необхідні для виконання замовлення, проводиться офіціантом під час виконання замовлення в ресторані. До предметів індивідуального сервірування належать: посуд, основні набори, чарки, келихи, фужери, лляні серветки, набори зі спеціями, зубочистки, паперові серветки, попільничка, столова білизна, вазочка з квітами тощо. Підбір предметів індивідуального сервірування залежить від виду замовлення, часу його виконання, кількості гостей тощо.

Транспортува...

Другие файлы:

Маркетингове дослідження готелю "ЄВА" м. Донецьк
Організаційна структура управління готелем з рестораном. Маркетингова інформація та інформаційна система. План комплексного маркетингового дослідження...

Розробка проекту готельного комплексу
Визначення функціонально-планувальних вимог до структури будівлі проектованого готелю і обґрунтування розміщення готелю на земельній ділянці. Моделюва...

Менеджмент готелю "Гостинність"
Організаційна структура управління готелю "Гостинність". Характеристика організації, оцінка факторів впливу на її діяльність. Розвиток корпоративної к...

Розробка об'ємно-планувальних рішень готелю на 90 місць категорії ***
Обґрунтувати розміщення готелю на земельній ділянці. Функціонально-планувальні вимоги до структури будинку готелю. Структурування та моделювання серві...

Управління персоналом організації (на прикладі готелю "Кумася")
Методологічні основи управління персоналом організації. Система управління персоналом, особливості його формування. Аналіз управління персоналом готел...