Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Спорт и туризм

Організація роботи в готелі

Тип: отчет по практике
Категория: Спорт и туризм
Скачать
Купить
Організація роботи в лабораторіях кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу. Кількість номерів та місткість готелю при Національному університеті харчових технологій. Функціональна структура, обов’язки персоналу, штатний розклад та оренда.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

Міністерство освіти і науки України

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Кафедра технології харчування та ресторанного бізнесу

ЗВІТ

про проходження виробничої практики

Місце практики

Національний університет харчових технологій

студента (ки) ІІ курсу 6 групи

напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа

Коршун Юлії Сергіївни

Керівник практики:

асист. Бортнічук О. В.

Київ 2014 р.

План

Вступ

1.Загальна характеристика кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу і готелю - баз практики

1.1 Історія створення й розвитку кафедри

1.2 Положення про кафедру

1.3 Організаційна структура кафедри

1.4 Основні завдання навчальних лабораторій

1.5 Проведення інструктажів з техніки безпеки в лабораторіях

2.Організація навчальної роботи в лабораторіях кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу

2.1 Призначення лабораторії

2.2 Обов'язки персоналу під час проведення лабораторних занять

2.3 Матеріально-технічне забезпечення лабораторії

2.4 Особливості складання звітності

2.5 Організація роботи в лабораторіях

2.6 Порядок проведення лабораторної роботи

3.Організація роботи в готелі на 30 місць, що розташований на території НУХТ

3.1 Кількість та площа номерів готелю

3.2 Функціональні обов'язки персоналу

3.3 Штатний розклад персоналові та оренду персоналу

3.4 Організація прибиральних робіт

3.5 Правила внутрішнього трудового розпорядку

3.6 Функціональна структура готелю

3.7 Матеріально-технічне забезпечення готелю

Індивідуальне завдання

Висновок

Список використаних джерел

Вступ

Програма проходження виробничої практики студентів укладена відповідно до закону України «Про вищу освіту», Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України (додаток до наказу Міністра освіти України № 93 від 8 квітня 1993 р.) і навчального плану напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа». Зміст виробничої практики визначається освітньо-кваліфікаційною характеристикою та освітньо-професійною програмою напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа».

Виробнича практика є складовою частиною навчального процесу підготовки висококваліфікованих фахівців і базується на спеціальних теоретичних дисциплінах та придбанні студентами вмінь та навичок практичної роботи.

Крім того, виробнича практика сприяє скороченню терміну адаптації молодого спеціаліста після закінчення університету до сучасних умов діяльності закладів готельного та ресторанного господарства.

Під час виробничої практики студент - практикант повинен удосконалити свій рівень загальної, теоретичної і практичної підготовки.

Виробнича практика студентів другого курсу напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» проводиться на випусковій кафедрі - технології харчування та ресторанного бізнесу, факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, в спеціально обладнаних навчальних лабораторіях, а також в розташованому на території Національного університету харчових технологій готелі на 30 місць.

Виробнича практика студентів НУХТ проводиться на базі лабораторій «Технології продукції ресторанного господарства», «Теоретичних основ технології продукції ресторанного господарства», «Барної справи», «Організації обслуговування в ресторанах», які відповідають вимогам програми.

Студенти не можуть самостійно, без дозволу сектору практики та працевлаштування, а також кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу підбирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання.

Програма виробничої практики створює умови для отримання студентом навичок роботи в навчальних лабораторіях випускової кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу.

Програма практики являється нормативним документом, в якому визначається мета і завдання практики на кожному етапі її проходження, їх взаємозв'язок між собою та з навчальною і науково-дослідною роботою студентів, а також загальні питання щодо організації, керівництва та підведення підсумків практики.

Відповідно до програми практики планується навчальне навантаження і регламентується діяльність керівника практики від вищого навчального закладу.

Виробнича практика студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» згідно навчального плану триває 3 тижні, відбувається в четвертому семестрі, на другому курсі навчання та передбачає виконання певного переліку завдань.

За результатами навчальної практики виконується звіт та складається диференційований залік.

Метою виробничої практики є поглиблення та закріплення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок, відпрацювання вмінь і навичок з майбутньої спеціальності.

Завданнями практики є:

ознайомлення зі структурою та організацією навчальних лабораторій кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу;

ознайомлення зі структурою та організацією роботи готелю, що знаходиться на території НУХТ;

ознайомлення з особливостями підготовки фахівців в галузі готельно-ресторанного господарства.

Виробнича практика студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» передбачає опанування навичок роботи в навчальних лабораторіях кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу відповідно до освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Виробнича практика студентів напряму підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа», її форми, тривалість і терміни проведення визначаються навчальними планами та графіком навчального процесу. Під час практичної підготовки поглиблюються та закріплюються теоретичні знання з усіх дисциплін навчального плану, набуваються навички роботи в навчальних лабораторіях.

Зміст і послідовність практики визначені цією програмою, яка розроблена на кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу згідно з навчальним та робочим навчальними планами підготовки бакалаврів напряму 6.140101 «Готельно-ресторанна справа».

1. Загальна характеристика випускової кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу

1.1 Історія створення й розвитку кафедри

Кафедра технології харчування та ресторанного бізнесу , створена у 2007 році, є - дійсний член Асоціації готельних об'єднань міст України та Асоціації кулінарів України.

Очолює кафедру доктор технічних наук, професор Віктор Федорович Доценко. На кафедрі працює 28 викладачів, серед яких 1 професор, 15 доцентів, 1 старший викладачі та 12 асистентів. Науково-педагогічний коллектив кафедри, форми та методика навчання, фундаментальні та спеціалізовані дисципліни дають глибоку всебічну підготовку, змогу розкрити потенціал кожного студента.

Кафедра здійснює трьохступеневу підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» та є випусковою за напрямами «Харчові технології та інженерія», «Готельно-ресторанна справа» і спеціальностями «Технології харчування», «Готельна і ресторанна справа» і «Технології в ресторанному господарстві».

Методика навчання та фахові дисципліни дозволяють підготувати кваліфікованих фахівців, які мають професійні знання та вміння організовувати технологічний процес на виробництві і забезпечувати його ефективність, належний рівень якості продукції та послуг на підприємствах готельного та ресторанного господарства.

Матеріально-технічна база кафедри постійно розвивається та оновлюється. За облаштуванням та комплектацією навчальні лабораторії повністю відповідають вимогам часу. Кафедра має дві науково-дослідні навчальні лабораторії з оцінювання якості сировини та харчової продукції, дві технологічні лабораторії з технології продукції ресторанного господарства, лабораторію барної справи, комп'ютерний клас. У лютому 2013 року на кафедрі за сприяння компанії «Торговий дизайн» була відкрита нова технологічна лабораторія, оснащена найсучаснішим устаткуванням від провідних світових виробників. Також була введена в дію нова лабораторія-ресторан «Фундукліївський трактир», а у травні 2013 року урочистою церемонією відзначилося відкриття нової лабораторії-пивоварні «Студентський Гамбрінус», створеної за сприяння ТОВ «Оріон.Груп», керівництво якої надало повний комплект найсучаснішого устаткування для міні-пивоварні.

Практична підготовка фахівців здійснюється за рахунок проходження навчальної, виробничої та переддипломної практики на найсучасніших підприємствах готельного і ресторанного господарства та у кращих туристичних фірмах і комплексах: “InterContinental”, “Premier Palace Hotel”, “President Hotel”, “Hyatt”, “Дніпро”, “Братислава”, “Київ”, “Турист”, “Редісон”, мережі ресторанів «Козирна карта» та «Мировая карта». Студенти мають можливість пройти стажуванн...

Другие файлы:

Діяльність Національного університету харчових технологій
Загальна характеристика кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу і готелів. Організація навчальної роботи в лабораторіях кафедри. Організ...

Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства при готелі
Заклади ресторанного господарства при готелі. Організація експрес-обідів, бізнес-ланчів, "шведських ліній" та "столів-буфетів". Міні-бар у номері готе...

Організація роботи в готелі на 30 місць, що знаходиться на території Національного університету харчових технологій
Загальна характеристика кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу. Організація роботи в лабораторіях кафедри. Кількість номерів і місткіст...

Організація дозвіляя в підприємстві готельного господарства
Поняття, сутність та завдання організації дозвілля в індустрії гостинності. Технологія організації дозвілля гостів в готелі "Radisson Blu Resort". Удо...

Організація обслуговування споживачів в готелі "Хаятт"
Особливості роботи працівників служби обслуговування. Загальна характеристика готелю "Хаятт". Приміщення для конференцій і банкетів, фітнес-центр. Цін...