Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »ПРОГРАММИРОВАНИЕ

Internet-технології опрацювання інформаційних ресурсів

Тип: курсовая работа
Категория: ПРОГРАММИРОВАНИЕ
Скачать
Купить
Аналіз літературних та нормативних джерел регулювання діяльності політичних партій. Дослідження і визначення сутності файлообмінних сервісів та їх значення для функціонування Львівської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
Краткое сожержание материала:

Размещено на

Размещено на

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз літературних та нормативних джерел регулювання діяльності політичних партій

1.1 Огляд наукових та навчально-методичних джерел

1.2 Огляд законодавчих і нормативних актів

Розділ 2. Аналіз стану предметної області

2.1 Аналіз Львівської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

2.2 Аналіз об'єктів предметної області та взаємозв'язків між ними

Розділ 3. Вибір засобів удосконалення роботи обласної організації партії

3.1 Огляд можливих варіантів

3.2 Характеристика файлообмінника EX.ua

Розділ 4. Описання процесу використання файлообмінника як інформаційного ресурсу обласної партійної організації

Висновок

Література

Вступ

політичний партія файлообмінний сервіс

На сучасному етапі розвитку інформаційні ресурси відіграють надзвичайно важливу роль у діяльності будь-якої установи, підприємства, організації чи фірми. Відомий афоризм «Хто володіє інформацією, той володіє світом» перестає бути афоризмом, стає реальністю.

Існує багато суспільних інститутів, які всю свою діяльність побудували/будують лише на інформації: її збирання, обробки, переробки, зберігання, використання. Такі, наприклад, державні і комерційні органи науково-технічної інформації; служби розвідки - економічної, політичної, військової тощо.

Таким чином, інформаційні ресурси - основа діяльності як окремої установи, так і їх сукупності - у локальному, регіональному, державному, міждержавному і глобальному масштабі. Зокрема, Інтернет - це глобальна система інформаційних ресурсів.

Файлообмінник, файлхостинг та файловий хостинг - сервіс, що надає користувачеві місце під його файли і цілодобовий доступ до них через web, як правило, по протоколу HTTP. Такий сервіс дозволяє зручно «обмінюватися» файлами. На спеціальній сторінці файлообмінник (найчастіше на головній) користувач завантажує файл на сервер файлообмінника, який віддає користувачеві постійне посилання, яке він може розсилати по e-mail, публікувати в блогах, на форумах або пересилати через системи інформаційних мереж. Перейшовши по такому посиланню будь-який інший користувач може завантажити початковий файл.

У цій курсовій роботі пропонується дослідити використання файлообмінних серверів для забезпечення життєдіяльності Партії «УДАР Віталія Кличка» (на прикладі Львівської обласної організації).

Актуальність теми визначається важливістю та доцільністю використання файлообмінних сервісів (файлообмінників) для забезпечення життєдіяльності обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та для системної роботи усіх її підрозділів (струкрутрних організацій).

Мета і завдання дослідження.

Метою курсового дослідження є визначення сутності файлообмінних сервісів та їх значення для функціонування Львівської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Реалізація мети роботи зумовила необхідність вирішення таких завдань:

· Проаналізувати джерельну базу, що забезпечує та регулює діяльність політичних партій;

· Проаналізувати апарат управління та структуру Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Львівської обласної організації зокрема;

· Проаналізувати інформаційні зв'язки структурних організацій ЛОО ПП «УДАР Віталія Кличка»;

· Дослідити інформаційні ресурси кадрового обліку обласної організації;

· Обґрунтувати раціональні пропозиції щодо вдосконалення обміну інформацією між структурними партійними організаціями ЛОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

Об'єкт дослідження: Львівська обласна організація Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Предметом дослідження є теоретично-методологічні засади інформаційних ресурсів обласної організації та засоби і методи їх взаємообміну.

Для вивчення сутності файлообмінних сервісів та їх важливості для функціонування обласної партійної організації в дослідженні були використані різні методи. До них слід віднести перш за все метод комплексного вивчення проблеми на основі використання принципів системності й структурно-функціонального аналізу.

Структура роботи. Робота складається із вступу, 3-ох розділів, які в свою чергу поділяються на підрозділи, висновків, переліку використаних джерел (26 позицій) та додатків.

Розділ 1. Аналіз літературних та нормативних джерел регулювання діяльності політичних партій

1.1 Огляд наукових та навчально-методичних джерел

Сучасний політичний спектр української політики характеризується наявністю великої кількості зареєстрованих партій (станом на 20 лютого 2013 року - 197), більшість з яких не має реального впливу на перебіг подій в Україні [24]. Свідченням цього є факт проходження в парламент лише 5 політичних сил під час останніх виборів. При цьому, 1% бар'єр подолало лише 7 партій. Становлення багатопартійності в Україні відбувається за екстремальних умов.

Виникнення партій - це не випадкове явище. Їх поява зумовлена об'єктивними потребами розвитку суспільства; вони є центром кристалізації політичних інтересів, засобом контролю діяльності уряду, розвитку демократії, громадянського суспільства, формування громадської думки [10].

Досить комплексно і чітко всі аспекти діяльності політичних партій в Україні регулює Закон України «Про політичні партії в Україні».

Питанню створення політичних партій, їх діяльності, функціонування та впливу на здійснення державного управління приділено достатньо уваги, зокрема, у навчальних посібниках із політології, практиками та спеціалістами цієї сфери, зокрема такими науковцями, як Ярош Б.О., Ярош О.Б. [21], Бесчастний В.М. [10], Тодик Ю.М., Журавський В.С. [14], Аніщук В., Висоцький О.Ю, Білоус А., Гонюкова Л. [17], Тищенко Ю., Байор П., Товт М. [20], Примуш М.В. [18], Пахарєв А.Д. [16], Конончук С.Г. [13], Левенець Ю.А. [15], Ворога В., Шульга М. [11] та чимало інших.

Так у підручнику для студентів вищих навчальних закладів за редакцією Ю.М. Тодика та В.С. Журавського «Конституційне право України» проаналізовано правове регулювання суспільних відносин в Україні, практики реалізації конституційного законодавства. Аналізуються питання теорії Конституції, основ конституційного ладу, прав, свобод і обов'язків людини і громадянина, конституційних засад громадянського суспільства, статусу політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, організації і проведення виборів.

Розглянуто конституційно-правовий статус політичних партій та громадських організацій в Україні, а саме:

- Сутність і місце політичних партій і громадських організацій у політичній системі України;

- Особливості становлення політичних партій в Україні;

- Правове регулювання статусу політичних партій і громадських організацій [14].

Розгляду питання про політичні партії в Україні відведено окремий розділ, у якому зокрема розглядається: порядок створення та функціонування політичних партій, форми фінансування, заходи, які можуть вживатися до політичних партій, припинення діяльності та європейські стандарти функціонування політичних партій [10].

У навчальному посібнику для студентів спеціальності «Політологія» «Загальна теорія політики», авторами якого є Ярош О.Б. та Ярош Б.О., розглянуто форми суспільних об'єднань, такі як громадські та громадсько-політичні об'єднання і асоціації, спілки, організації, рухи та чимало уваги приділяє політичним партіям та їх організаціям.

За визначенням авторів, політичні організації - це об'єднання громадян, котрі виникають за їх ініціативою для реалізації довгострокових цілей, упорядковують суспільне життя, мають статут і характеризуються чіткою структурою [21].

У монографії Лілії Гонюкової «Політичні партії як інститут державної політики та управління: теоретико-методологічний аналіз» аналізуються концептуальні засади функціонування політичних партій як інституту державної політики та управління; висвітлюється роль впливу середовища на перевтілення політичних партій у державний інститут. Аналізуються партійні механізми формування державної політики; розкривається діяльність партій під час формування вищих органів державної влади та виконання ними державницьких функцій.

Сучасними науковцями політичні партії розглядаються як суспільно-історичний феномен. З'ясовується місце партій у політичній структурі суспільства, вивчається історичне призначення політичної партії, її соціально-політичні функції з метою віднайти загальні закономірності діяльності та розвитку партій, їх впливу на розвиток суспільства. Останнім часом особливу увагу українські дослідники приділяють участі політичних партій в організації державної влади, державного управління, свідченням чому є дисертаційні роботи з політичних, історичних, юридичних, наук з державного управління тощо [19].

Не лише науковці приділяють увагу питанню розбудови та функціонування партій в Україні. Зокрема, громадська організація Фундація «Відкрите суспільство» у посібнику для політичних партій «Як розбудувати партію»...

Другие файлы:

База даних Internet-ресурсів з інформаційних технологій
Створення і реалізація в СУБД MS Access бази даних "Internet-ресурси з інформаційних технологій". Опис предметної області, інфологічне проектування. П...

Он-лайн-технології в підготовці вчителя з загально-технічних дисциплін
Метою курсової роботи є дослідження найбільш поширених ресурсів мережі, які використовуються в освітній діяльності. Завдання курсової роботи передбача...

Роль інформаційних ресурсів і комп’ютерних програм у бізнес-моделюванні
Визначення сутності категорії "інформація", її групи і форми. Потреба в інформації на різних фазах та етапах стратегічного управління. Поняття та види...

Дослідження сучасних інформаційних технологій, що використовуються в менеджменті
Застосування інформаційних технологій на робочому місці менеджера. Інтернет-технології в діяльності туристичних підприємств. Проблеми і перспективи ви...

Особливості функціонування глобальної мережі
Internet - глобальна комп'ютерна мережа, що охоплює весь світ. Сьогодні Internet має біля 15 мільйонів абонентів у більш ніж 150 країнах світу. Щоміся...