Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Разное

Техніка виконання стрижки боб-каре

Тип: курсовая работа
Категория: Разное
Скачать
Купить
Дослідження прийомів вибору модельної стрижки в залежності від форми обличчя, структури і типів волосся. Огляд підготовки робочого місця і утримання його під час роботи. Аналіз устаткування та інструментів, що застосовують при виконанні стрижки боб-каре.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

План

  • Вступ
  • 1. Прийом вибору модельної стрижки в залежності від форми лиця
  • 2. Опис підготовки робочого місця і утримання його під час роботи
  • 3. Опис технологічного процесу виконання роботи
  • 4. Устаткування, інструменти та пристосування, що застосовують при виконанні даної роботи
  • 5. Матеріали, що застосовують при виконанні даної роботи, необхідна кількість матеріалів на одиницю роботи
  • 6. Техніка безпеки при виконанні даної роботи
  • 7. Зображення модельної стрижки боб-каре
  • Література

Вступ

Для більшості із нас дуже багато залежить від того, яке уявлення ми проводимо на оточуючих нас людей, як ми “підносимо” себе.

У кожного із нас свій неповторний іміджі непогано уміти його показати з кращої сторони.

В створенні індивідуальності зовнішнього вигляду, велику роль грає стрижка. Перукарська робота - одна із старіших ремесел, які тільки знає людина. Багато рецептів і способів догляду за волоссям, які використовують зараз, мають багатовікову історію. Однак були і виготовленні глобальні препарати на працю перукаря.

Перукарі використовують численні препарати для створення стрижки. Але, як би не допомогло їхньому розвитку науки і техніки, роботи перукаря все рівно залишаються мистецтвом - так як, скажімо, і живопис.

Перукар-модельєр повинен постійно слідкувати за людними тенденціями стрижок, так як розвиток мистецтва відображає процес розвитку суспільства. Кожна нова людина зіставляє основу нової моди, яка необхідна для новизни, інколи повну противагу, по відношенню до попередньої моди, людина зіставляє основу дальшого її розвитку.

Перукар-модельєр повинен виявити сутність нової людини, головну ідею, це дає шанс робити над новою формою стрижки, являється необхідним елементом єдиної групи з вибором художнього образу, відповідаючий істинному ідеалу часу. В операцію створення людської стрижки використовують і закордонний навик в її моделюванні.

Мода - смаки різних людей, допустима одному часу, існує цілий ряд форм (сміливе напрямлення) та інше. Не дивлячись на свій масовий характер не припиняє людині проявляти свою індивідуальність особливості.

Наявність стильових особливостей, різновидів форм дозволяє і розширює дію людини, і таким виглядом покращує більшу частину людей.

Для того, аби добитися успіху у створені стрижки тут необхідно не тільки знати, а й талант. Для того аби ваше волосся виглядало найкраще, в першу чергу необхідно:

1. Правильна стрижка. Стрижка - це основа любої зачіски. Якщо ви погано, або давно, або недавно і погано пострижені, ваша голова буде виглядати краще, чим було.

2. Правильний догляд. Десять хвилин в день й час в неділю - оце мінімум, якого потрібно волоссю.

3. Здоров'я. Якщо ви добре себе почуваєте це говорить на вплив вашої стрижки.

4. Хороший перукар. Час від часу вам потрібно відвідувати перукаря, який допоможе вам вирішити всі проблеми, які викликали з вашою зачіскою.

5. Розвиток напрямку людини. На основі художнього оформлення людей стрижок, створення демократичних мод.

Люди навчилися самостійно дбати про волосся як стало якомога менше перетворило в естетичне вбрання людини.

Догляд за волоссям потребує великих знань і вмінь. На голові волосся росте більш інтенсивніше в період життя з 15-30 років, як правило після 50 років росте волосся на голові дуже повільно. Кожна людина в середньому втрачає близько 50 волосин. Ріст волосся змінюється близько одного сантиметра в місяць. При цьому волосся швидше росте влітку, ніж взимку.

Ідеальна стрижка повинна створюватися в співпаданні з вашими індивідуальними лініями майстерності перукарського мистецтва. При виборі стрижки часто видають деякі прийоми, прийоми які мають проявлятися на практиці.

1. Прийом вибору модельної стрижки в залежності від форми лиця

В мистецтві класичної форми лиця чи еталоном форм лиця являється Овальна форма.

Для нього підходять всі стрижки з об'ємною формою чілка до очей, дасть можливість виглядати молодшою, а пишка коротка “шапочка” придає елегантності і шарму. До обличчя такого типу підходять стрижки, виконанні в будь-якому етапі.

Форма лиця ширина якого приблизно рівна висоті, називають Круглою формою.

Широкі скули можна зменшити довшим прямим волоссям. Стрижки з косим проділом, вуха можна зробити відкритими, або прикрити прямим волоссям.

Лице виглядає дуже об'ємним і до того ж трішки угловатим. Таку форму лиця називають Квадратним. Якщо волосся красиве, здорове, краще віддати перевагу великій довжині. Бажано, щоб стрижка включала в себе деталі, які можна аби були різного напрямку. Це полегшує товсті лінії підборіддя і лобу. Начісування рекомендують в потиличній зоні і бокових зонах. Уникати потрібно довге пряме волосся і довгу чілку.

Форма лиця, як би зіставлена із трьох квадратів, продовгувата, називається Прямокутною.

Сюди підходить густа чілка. Довжину прядку при цьому вибирають на рівні підборіддя. Підходить стрижка “Пряме каре”.

Форма лиця з якої верхня частина лиця являється самою широкою і звужується до низу. Її називають Трикутною.

Для неї характерна пишна довга чілка. Сама ширина частини волосся повинна розміщуватись на рівні мочок вух. Вуха можна залишити напіввідкритими.

Має як правило відкритий ніс. Корекція форми лиця зводиться до вибору моделі з довгою прядкою нижче підборіддя. Наприклад моделі з зачіскою “Дебют”, “Каскад 1” - варіанту.

Можуть відповідати усім стандартам. Таку форму лиця ми називаємо Грушеподібною.

При виборі модельної стрижки однією з умов є структура і тип волосся.

По своїй структурі волосся різного типу не відрізняється одне від одного. Структура кожної волосини являє собою три слова: серцевина, кора і зовнішній шар.

Існує класифікація волосся. Виділяють три групи:

1. Нормальне волосся - це здорове волосся, можна сміливо вибирати любу стрижку, вид окрашування, укладки волосся.

2. Жирне волосся - буває частіше у молодих людей. Особлива прикмета даного типу - жирні прядки, швидко загрядняюються і склеюються потребуючи частішого миття.

3. Сухе волосся - для них характерна повишена м'якість, що нерідко приводить до появи роз'єднання кінців. Частіше люди з таким волоссям хворі на щитовидну залозу нервової системи.

Тип волосся

1. Тонке волосся - вони рідкі від природи. По всій структурі таке волосся м'яке і в'яле, з відсутністю пишності, воно легко вкладається, яке швидко втрачає свою форму.

2. Кучеряве волосся - хвилясте волосся, воно відрізняється силою. Не дивлячись на силу, кучеряве волосся при неправильному догляді стає ламким і втрачає свій природній блиск.

3. Сиве волосся - їм рекомендується той самий догляд, відрізняючий особливістю якого повинно стати використання засобів, підкошуючим ефектом.

У виборі модної стрижки має значення і професія, наприклад, лікарі не люблять стрижок з чілкою, а чоловіки, які займаються боксом, вибирають стрижки з мінімальною довжиною волосся, але в кожного конкретного випадку стрижка доповнює і підкреслює індивідуальність, і грає значну роль в створенні іміджу.

2. Опис підготовки робочого місця і утримання його під час роботи

Природно являється в перукарнях “чистота, яка, яв в операційних ”. Крім естетичного сприйняття при недотриманні основних правил санітарії та гігієни з'являється вірогідність захворювання із багатьох численних захворювань волосся і шкіри голови. Наприклад, таких як: фолікуліт - гнійникові захворювання шкіри; фурункул - гостре запалення сально-волосяного мішочка і тканини; себорея - виділення шкіряного жиру, з'являється лупа у волоссі, вошивість та інші.

Майстер повинен проявити приємний вигляд: одягнений в числі речі, з невизиваючим кольором, руки повинні бути чистими, нігті коротко підстрижені, під час роботи на руках не повинно бути ніяких прикрас, взуття повинно бути на низькій підошві, повинна бути невизиваюча зачіска у перукаря, а також і макіяж.

Насамперед для перукаря необхідне здоров'я. Адже здоров'я - це необхідні умови для професійного успіху (фізичний вплив, розслабленість, раціональне харчування, особиста гігієна, здоровий спосіб життя).

Столи, крісла перед початком роботи і після кожного клієнта необхідно протирати вологою серветкою, а після закінчення робочого дня - серветкою, змочену в 1% розчин хлораміну. Робота по прибиранню приміщення, дезінфекція меблів, а також домашні роботи необхідно робити в перчатках, щоб не пошкодити шкіру рук.

Не дозволяється робити з клієнтами, які мають захворювання, а також якщо у них є травми, гнійні запальні процеси на шкірі або отьоки.

В період епідемій працювати в марлевих пов'язках, які повинні закривати ніс і ротову порожнину.

Обладнання робочого місця дає вам численність зручного крісла, яке дозволяє змінити положення по вертикалі і в плані (крутяще гідравлічне крісло), різних поличок (шкафчиків) для розміщення інструментів, багато дзеркал, які дозв...

Другие файлы:

Укладка волос на основе стрижки "Каре"
Технология комплексной парикмахерской услуги: укладка волос горячим способом при помощи электрощипцов "Утюжки" на основе стрижки "Каре". Оборудование,...

Технология выполнения женской стрижки "Боб" с окрашиванием волос
Проведение основных операций стрижки волос. Инструменты, приспособления, материалы, белье для ее выполнения и окрашивание. Технология выполнения и укл...

Салон–перукарня "Ідеал"
Набуття знань й навичок з виконання функцій фахівця перукарського мистецтва і декоративної косметики. Освоєння передових технологій з організації прац...

Градуированное каре
Мода и типы причесок для длинных, вьющихся и коротких волос, их композиция и особенности художественного замысла. Виды окрашивания волос. Технология в...

Женская стрижка "Классическое каре"
Общие сведенья о стрижке волос. Правила выполнения операций тушевки, филировки и градуирования. Инструменты и аксессуары, необходимые для работы парик...