Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Разное

Постижерні вироби

Тип: курсовая работа
Категория: Разное
Скачать
Купить
Асортимент постижерних виробів. Технологічна послідовність виконання постижерного виробу "Квітка". Засоби для укладання волосся та їх склад. Асортимент волосся для виготовлення постижерних виробів. План дезінфекції перукарень, дезінфікуючі засоби.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

Зміст

ВСТУП

1. ОСНОВНА ЧАСТИНА

1.1 Постижні вироби - прикраси з волосся

1.2 Асортимент постижних виробі

1.3 Особливості догляду за постижними виробами

2. ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА

2.1 Технологічна послідовність виконання постижерного виробу «Квітка»

2.2 Технологія виконання зачісоки з використанням постижних виробів

2.3 Матеріалознавство

2.3.1 Засоби для укладання волосся та їх склад

2.3.2 Асортимент волосся для виготовлення постижерних виробів

2.4 Основи санітарії та гігієни

2.4.1 Вимоги до приміщень і білизни

2.4.2 Генеральне прибирання перукарняні

2.4.3 План дезинфекції перукарень дезинфікуючі засоби

2.5 Охорона праці

2.5.1 Безпечні умови праці при моделюванні зачісок

ВИСНОВОК

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА

ДОДАТКИ

ВСТУП

Волосся-це дар природи, людина використовує його багато тисячоліть. Особливу роль в житті людини мають прикраси, особливо для волосся. Тому я і обрала тему дипломної роботи постижні вироби. Вони наскільки цікаві, яскраві, сучасні. Що прикрашають різну зачіску. За типом волосся,довжиною,кольором.

Постижна справа - це мистецтво виготовлення перук та інших виробів з волосся, яке потребує великого вміння.В перекладі з французької слово „постиж „ означає ненатуральний, або ненатуральне волосся. А в перекладі з німецької - підроблене волосся. «Постижер» - майстер по виготовленню перук.

Постижну справу люди знали за багато років до нашої ери. Найбільш бурхливий розвиток це мистецтво здобуло в ХVII-XIX в. в ., коли мода на перуки поширилась в більшості країн Європи. По багатству оздоблення та формі перуки того часу, судили про положення в суспільстві власника. Майстерність виготовлення перук було відомо не багатьом і передавалась спадкоємцям, від батька до сина, як скарб і велика цінність.

Вже відомо, що в середньовіччі та ще раніше виготовляли та носили підроблене волосся.

Прекрасне волосся, дане нам природою, його треба укласти в зачіску, щоб виявити і підкреслити їх красу, гру кольору, здоровий блиск. Укладене волосся завжди більш привабливі, а жінку особливо прикрашає ошатна, урочиста зачіска. З глибокої давнини люди прикрашали своє волосся. У різні періоди розвитку людського суспільства робилися різні укладання волосся. Можна простежити, як ускладнювалося перукарське мистецтво в античні часи по статуям грецьких богинь - Афродіти, Афіни, Психеї і інших. У той час вже були спеціальні раби, які виконували зачіски. В епоху Ренесансу копіювали моделі греків, вносячи в них сучасні елементи. З'явився новий стиль. Зачіски в цей час поєднують завивку з плетінням волосся, косами, джгутами, декоративними прикрасами. Художники Леонардо да Вінчі, Рафаель, Боттічеллі та інші, зображуючи на портретах прекрасних жінок, мимоволі відбивали і моду свого часу на одяг і зачіску

У XVII-XVIII століттях при королівських дворах з'явилася мода на перуки. Їх носили дуже заможні люди, що займають високі посади при дворі. Перука коштував дорого. Франція стала законодавицею моди. Мода на перуки поширилася по всій Європі. Росія теж не стала винятком. Наприклад, Ломоносов на всіх портретах зображений у перуці.

З'явилися фахівці з виготовлення перук - Постижери. Чоловічі перуки з локонів світлих тонів нагадували пуделів. Їх носили королівські сім'ї та їх наближені.

Придворні носили більш дешеві каштанові перуки, прикрашені мереживами і стрічками.Свого кульмінаційного моменту це мистецтво досягло напочатку XVIII століття. Коли Єрвей - майстер по виготовленню підробленого волосся виготовив перуку алонж, тобто перуку з довгими локонами у 1737 р., в той час була введена повинність носити перуку с косами. У Берліні була створена і гільдія перукарського мистецтва.

Майже в кожній нарядній(вечірній, весільній, видовищній, конкурсній) зачісці використовуються постижні прикраси.

Фантазійні зачіски можуть на 90% складатися з постижерних виробів і декоративних доповнень. Заздалегідь підготовлені деталі дають змогу значно прискорити виконання складної зачіски, досягти ефекту наявності власного довгого волосся, його об'ємності.

У наш скоро плинний час є потреба швидко перевтілюватися із бізнес-леді у чарівну та романтичну жінку якраз і мають місце постижні вироби, які доповнять образ.

1. ОСНОВНА ЧАСТИНА

Мода - це тимчасове панування в певному середовищі смаків, що виявляються в зовнішніх ознаках побуту і потребують періодичних змін. Мода, як правило, є нетривалою, що пов'язано із невблаганною жадобою новизни, потягом людини до різноманітності. Історія моди - найправдивіше дзеркало, яке відбиває через витвори мистецтва костюм, зачіску, макіяж, людську сутність тієї чи іншої епохи.

Моделювання - це створення моделей і розробка їх у різних варіантах з використанням будь-яких доповнень, а також процес відтворення моделі. За фотографією, малюнком, технологічною картою.

Волосся - це дар природи, унікальний інструмент самовиявлення людини. Ось основні тези для створення образу.

Всю історію перукарства без перук, шиньйонів та накладок і до наших часів не обходились перукарі. В наш час перуки й шиньйони використовуються для створення екстравагантних вечірніх зачісок й фантазійних моделей, коли стилісту треба продемонструвати свій талант, а не зробити практичну зачіску. За останні десять років так звані дреди і довгі накладки зробили революцію в перукарському мистецтві. Розроблені видатним майстром Саймоном Форбсом накладки були зроблені з монониток, сплетених у волосинки і завиті гарячим способом.Вони давали спроможність відразу наростити довжину волосся і перетворити коротку стрижку у розкішні локони.

Новий стиль, який спочатку прийняли поп і кінозірки, за останні два десятка років став дуже популярним. Моделювання зачісок з використанням накладок практично дає дуже велике різноманіття. Накладка може виглядати, як натуральне волосся, її можна розтріпати, і як завгодно укласти. Їй не потрібно спеціального догляду, її можна носити до трьох місяців. За допомогою накладок моделюють і короткі зачіски. Накладку можна завити, постригти та пофарбувати.

У роки війн та криз мав місце строгий стиль, в часи економічного підйому люди надавали перевагу пишним зачіскам. Подібно тому, як скульптор працює з глиною, а художник - з масляними фарбами, перукар створює свій витвір мистецтва з волосся.

Сучасні моделюючі засоби дають змогу створити на голові практично все, що завгодно. Перукарі-стилісти, майстри, модельєри завжди черпали натхнення з робіт великих майстрів, але тільки у 1950-х роках Раймонд Бессон завдяки першій присвяченій куаферській справі відчинив завісу над загадковому дотепер мистецтву моделювання зачіски( стайлінгу). Слідом за Раймондом прийшов Відал Сесун і приніс ідею нової стрижки та укладки волосся. Він звільнив жінок від полону жорстких форм начосів і відкрив новий погляд на стиль зачіски.

Такий перебіг у перукарській справі поклав кінець щотижневим візитам у салон заради миття та укладання волосся. Більшість жінок надавали перевагу робити зачіски у домашніх умовах з мінімальними затратами часу та зусиль.

Важливим пунктом нової теорії перукарського мистецтва у цьому сторіччі стало те, що ми зовсім не зобов'язані підчинятися вимогам моди. Ми вільні вибирати свій стиль, слідкуючи новітнім методам і пристосовувати їх до свого обличчя і темпу життя.

Ми можемо так чи інакше сприймати модні тенденції, про які розповідають глянцеві журнали, але при цьому не бути рабами ножиць. Унаш час стайлінг займає важливе місце в індустрії моди, і майстри із задоволенням розвивають положення про те, що моделювання волосся - це напрям мистецтва.

Перуки, шиньйони, накладки - це ніколи не вийде з моди, тому, що це дуже зручно! Короткі ділові стрижки, кокетливі локони, довгі шикарні волосся, стильні сучасні зачіски, африканські косички ... У всіх моделях немислимо різноманітна колірна гамма.

Перуки - це відмінний спосіб змінити свою зовнішність швидко, ефективно і, головне, абсолютно нешкідливо для своїх власних волосся. А крім того перуку - прекрасний (в тому числі теплий) головний убір, в якому Ви завжди будете виглядати чарівно.

Вражаюче, що після зміни кольору і дизайну зачіски, жінки міняються і внутрішньо: блондинки стають розкутішими, веселіше, дівчата з рожево-червоним волоссям - екстравагантніше, впевненіше, світліволосся додадуть загадковість, ніжність.

Мають рацію іронічні француженки, які вважають, що багато проблем, перед якими пасують психологи, можуть зважитися самі по собі, варто тільки поміняти свій зовнішній вигляд: а головне - зачіску! А за допомогою перук це можна зробити швидко, а головне без шкідливих наслідків для власного волосся, варто тільки витратити трохи часу, щоб подивитися на себе «нову» в дзеркалі

Перукарська майстерність з шкірних роком йде до своїх злетів. Саме завдяки високій майстерності сучасних майстрів, перукарське мистецтво набула престижу і ввійшло до елітних професій.

На сьогоднішній день постижери є популярнимий дорого цінуються. Щодня перукар неможе обійтись без постижного виробу при виконанні зачіски, тому що за допомогою цих виробів можна збільшити об'єм, зробити довшим...

Другие файлы:

Силікатна промисловість. Виробництво керамічних виробів
Виробництва, пов'язані з переробкою піску, вапняку, глини, різних гірських порід і шлаків на керамічні вироби. Будівельні, електроізоляційні, вогнетри...

Асортимент сучасних керамічних матеріалів та виробів
Особливості фізико-хімічних процесів формування структури керамічних матеріалів. Матеріали для декорування (глазур, ангоби, керамічні фарби). Стінові...

Декоративно-прикладне мистецтво та народні художні промисли України XIX ст.
Характерний для міського ремесла періоду феодалізму цеховий лад, його ознаки. Народне прикладне мистецтво в післяреформенний період, яке мало характер...

Захоплюючі вироби із природних матеріалів
Захоплюючі вироби із природних матеріалів. Яскраві та вигадливі іграшки, зроблені власноруч, можуть прикрасити дитячу кімнату чи стати орігінальними п...

Приготування хліба Столичного формового
Хлібопекарська промисловість України є однією з основних галузей харчової промисловості, яка за виробничими потужностями, механізацією технологічних п...