Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Финансы

Аналіз фінансового стану ТОВ "Інтерагроінвест"

Тип: отчет по практике
Категория: Финансы
Скачать
Купить
Виробничо-економічні умови підприємства, ефективність їх використання. Забезпеченість виробничими ресурсами. Організація фінансів підприємства. Шляхи удосконалення організації фінансів та підвищення економічної ефективності діяльності підприємства.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

55

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Навчально-науковий інститут бізнесу

Факультет-економічний

Звіт

про проходження виробничої практики

студентки 3 курс 6 групи

Бризіцької Ярослави Миколаївни

Київ-2014 р.

Зміст

  • Вступ
  • Розділ 1. Виробничо-економічні умови підприємства і ефективність їх використання
  • 1.1 Природні умови і організаційна структура
  • 1.2 Забезпеченість виробничими ресурсами і ефективність їх використання
  • Розділ 2. Організація фінансів підприємства
  • 2.1 Характеристика капіталу підприємства
  • 2.2 Виручка від реалізації продукції
  • 2.3 Затрати на виробництво і реалізацію продукції та джерела їх фінансування
  • 2.4 Прибутки (збитки) підприємства
  • 2.5 Оподаткування підприємства
  • 2.6 Формування і використання обігових коштів підприємства
  • 2.7 Безготівкові та готівкові грошові операції підприємства
  • 2.8 Використання банківських кредитів на підприємстві
  • 2.9 Інвестиційна діяльність підприємства
  • 2.10 Аналіз фінансової діяльності підприємства
  • 2.11 Оцінка фінансового стану підприємства
  • Розділ 3. Шляхи удосконалення організації фінансів та підвищення економічної ефективності діяльності підприємства
  • 3.1 Пропозиції щодо покращення використання основних та оборотних коштів підприємства
  • 3.2 Пропозиції щодо покращення економічних та фінансових показників діяльності підприємства
  • Висновки
  • Список використаної літератури

Вступ

На всіх етапах розвитку економіки основною ланкою є підприємство. Саме на підприємстві здійснюється виробництво продукції, відбувається безпосередній зв'язок працівника з засобами виробництва. Підприємство самостійне здійснює свою діяльність, розпоряджається продукцією, що випускається, отриманим прибутком, що залишився в його розпорядженні після сплати податків і інших обов'язкових платежів.

Мета моєї практичної роботи було акцентувати увагу на фінансовому стані ТОВ "Інтерагроінвест" ознайомитись з організаційною структурою підприємства, засновниками, органами управління, проаналізувати фінансовий стан підприємства, також ознайомитись із статутним фондом товариства і розрахувати усі показники, які впливають на прибуток підприємства.

Завданням виробничої практики є: ознайомитись з дiючими нормативно-правовими документами, згiдно яких здiйснюється виробничо-пiдприємницька діяльність, закріпити одержані теоретичні знання з фінансово-економічної роботи підприємства зокрема формуванню, розподілу та використанню грошових надходжень і прибутку, складання фінансового плану.

Під час практики керівник практики від товариства Дабіжа В.М. допоміг ґрунтовно вивчити функції організації у виробничому підрозділі та в управлінських структурах, ознайомив з основними принципами і методами органiзацiї виробничих процесiв, ефективно реалiзовувати свої професiйнi знання i творчi здiбностi, уміння і навички, необхідні для фінансової і економічної роботи на підприємствах.

Об'єктом дослідження виступає ТОВ "Інтергроінвест" знаходиться за адресою Київська обл, Ставищенський р-н, смт. Ставище, вул. Радянська,4.

фінансовий стан економічний ресурс

У процесі написання моєї роботи були використані дані з балансу (ф. № 1), звіту про прибутки і збитки (ф. № 2), а також інша інформація про діяльність "ІНТЕРАГРОІНВЕСТ".

Розділ 1. Виробничо-економічні умови підприємства і ефективність їх використання

1.1 Природні умови і організаційна структура

ТОВ "Інтерагроінвест" знаходиться на території Київської області Ставищенського району, смт. Ставище, вул. Радянська, буд.4.

Підприємство знаходиться на території міста Ставище, яке знаходиться за 136 км на південь від Києва, за 6 км на схід від автомагістралі Київ-Одеса, на лівому березі річки Гнилий Тікич.

На даний час ТОВ "Інтерагроінвест" являє собою потужне підприємство, яке займається виробництвом сільськогосподарської продукції, її реалізацією як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Поверхня переважно рівнинна. Північна частина розташована в межах Поліської низовини. На сході територія захоплює частину Придніпровської низовини. Найбільш підвищені і розчленовані - південні та південно-західна частини, які належать до Придніпровської височини.

Клімат - помірно-континентальний. Середня температура січня -

5,6°С, липня - +19,3°С. Річна кількість опадів становить 570-610 мм.

Кліматичні умови сприяють вирощуванню переважної більшості сільськогосподарських культур Європи, зокрема зернових (крім рису) та технічних культур (бобові та олійні культури).

Внутрішня організаційна структура Товариства має такий вигляд:

Діяльність Товариства здійснюється у відповідності до Закону України "Про господарські товариства”, інших законодавчих актів України, Цивільним та Господарським кодексами України, а також Статутом. Воно є юридичною особою, здійснює господарську та іншу діяльність від свого імені на принципах повного господарського розрахунку, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, печатку з своїм найменуванням, необхідні штампи і власні бланки.

Товариство може набувати майнових та особистих немайнових прав, вступати в зобов'язання, виступати в суді, арбітражному суді та третейському суді від свого імені. Має право створювати на території України та за її межами філії, представництва, а також дочірні підприємства відповідно до чинного законодавства України, самостійно здійснювати зовнішньоекономічну діяльність у відповідності з чинним законодавством України.

Товариство не відповідає по зобов'язаннях держави і учасників. Держава не відповідає по зобов'язаннях Товариства. Учасники несуть відповідальність по зобов'язаннях Товариства в межах їх вкладів.

Товариство в меті сприяння задоволенню потреб аграрного сектора і промисловості, організацій та населення в його послугах, а також більш повного і ефективного використання місцевих сировинних та трудових ресурсів в формуванні національного товарного ринку проводить сільськогосподарське виробництво, організацію торгово-закупівельної діяльності, оптову та роздрібну торгівлю товарами народного споживання, будівництво, обладнання та експлуатацію складських приміщень різноманітного профілю та призначення, виробництво, заготівлю, переробку, скупку та реалізацію продовольчих і непродовольчих товарів, маркетингові та консалтингові послуги.

Для забезпечення діяльності Товариства за рахунок вкладів Учасників створюється статутний фонд у розмірі 425 тис. грн.

Товариство має право змінювати (збільшувати або зменшувати) розмір статутного фонду. Збільшення статутного фонду може бути здійснено лише після внесення повністю всіма учасниками своїх вкладів.

Рішення Товариства про збільшення розміру статутного фонду набирає чинності з дня внесення цих змін до державного реєстру, а при зменшенні розміру статутного фонду - не раніш як через три місяці після державної реєстрації і публікації про це в установленому порядку.

Порядок розподілу прибутків визначається Договором про створення і діяльність Товариства.

Товариство може створювати цільові фонди, призначені для покриття видатків, пов'язаних з його діяльність.

Керівними органами Товариства є Збори Учасників та Директор. Вищим органом управління Товариства є Збори Учасників. Представники Учасників можуть бути постійними або призначеними на певний строк.

Збори Учасників обирають Голову. Голова скликає збори: проводить опитування Учасників; організовує ведення протоколів. Голова не може бути одночасно директором Товариства.

Контроль за діяльністю директора здійснює ревізійна комісія, що утворюється зборами учасників Товариства. Директор не може бути членом ревізійної комісії, а також Головою загальних зборів учасників.

Усі громадяни, які своєю працею беруть участь в діяльності Товариства на підставі трудового договору (контракту, угоди), а також на інших засадах, становлять трудовий колектив. Соціальні та трудові права трудового колективу Товариства гарантуються чинним законодавством України.

Реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) відбувається за рішенням зборів його учасників, при цьому вся сукупність прав та обов'язків Товариства переходить до його правонаступників.

Діяльність Товариства припиняється за рішенням Зборів учасників Товариства, у випадку визнання Товариства банкрутом у встановленому законодавством України порядку, якщо рішенням суду будуть визнані недійсними установчі документи і рішення про створення Товариства.

Ліквідація Товариства провадиться призначеною ним ліквідаційною комісією, а у випадках банкрутства...

Другие файлы:

Аналіз фінансового стану підприємства
Сутність і призначення аналізу фінансового стану підприємства. Прийоми аналізу. Роль аналізу фінансового стану в розробці фінансової політики підприєм...

Шляхи удосконалення фінансового стану підприємства друкарної галузі
Теоретичні аспекти поняття фінансового стану підприємства: сутність, значення для діяльності. Аналіз фінансового стану ВАТ "Видавництво Харків". Показ...

Аналіз фінансового стану та облік фінансових результатів (на прикладі товариства з обмеженою відповідальністю "Родіна-Агро" Жовтневого району)
Теоретичні основи проведення аналізу фінансового стану підприємства. Аналіз розташування господарства та його природних умов, основних складових ресур...

Аналіз фінансового стану сільськогосподарського підприємства на прикладі ТОВ "Східне"
Особливості фінансової діяльності на підприємстві, методика та показники оцінки його фінансового стану. Аналіз ресурсного потенціалу, фінансового резу...

Аналіз фінансового стану підприємства (на матеріалах ЗАТ "АТБ Групп")
Теоретичні аспекти визначення поняття фінансового стану підприємства. Комплексний аналіз фінансового стану ЗАТ "АТБ групп". Шляхи управління фінансови...