Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Производство и технологии

Проектування грохоту для механічного сортування матеріалу з розробкою приводу

Тип: дипломная работа
Категория: Производство и технологии
Скачать
Купить
Розробка і проектування грохоту для механічного сортування матеріалу на основі існуючих промислових аналогів, його технічні параметри і характеристики, технічні переваги і недоліки. Визначення можливостей і здійснення модернізації вузлів грохота.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

Інженерно-хімічний факультет

Кафедра хімічного, полімерного та силікатного машинобудування

ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ

освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»

з напряму підготовки (спеціальності) 6.0902 - Інженерна механіка

На тему

Проектування грохоту для механічного сортування матеріалу з розробкою приводу

Студент групи

ЛС-71 Педченко А.Ю

Керівник проекту

доц. Нестеров В.Г

Київ 2011р.

РЕФЕРАТ

Дипломний проект: __ с., __ рис., _ табл., _ додатків, __ джерел.

Об'єкт розробки і проектування - грохот колосниковий інерційний.

Мета проекту - розробка і проектування, згідно з технічним завданням, грохоту для механічного сортування матеріалу, на основі існуючих промислових аналогів; визначення можливостей і здійснення модернізації вузлів грохота.

Методи розробки і проектування - аналітичні, розрахункові, проектувальні; з використанням відомих методик, чисельних методів, комп'ютерних програм, нормативних документів.

При розробці та проектуванні інерційного колосникового грохота , на основі аналітичного огляду науково-технічної літератури, нормативної та конструкторської документації, патентних досліджень, інженерно-технічних розрахунків, виконано наступне:

1) вивчено принцип роботи і конструкцію промислових грохотів для сортування матеріалів, проаналізовано технічні параметри та характеристики машин;

2) виконано ряд інженерних розрахунків, необхідних для розробки і проектування грохота, згідно з технічним завданням;

3) на основі виконаних патентних досліджень модернізовано привід машини;

4) розроблено і спроектовано грохот колосниковий інерційний з розробкою приводу.

ГРОХОТ, ЦЕГЛА, ПІСОК, СОРТУВАННЯ, РОЗРОБКА, ПРОЕКТУВАННЯ, МОДЕРНІЗАЦІЯ, РОЗРАХУНКИ.

РЕФЕРАТ

Дипломный проект: __ с, __ рис, _ табл., _ приложений, __ источников.

Объект разработки и проектирования - грохот колосниковый инерционный.

Цель проекта - разработка и проектирование, согласно техническому заданию, грохота для механической сортировки материала, на основе существующих промышленных аналогов, определение возможностей и осуществления модернизации узлов грохота.

Методы разработки и проектирования - аналитические, расчетные, проектировочные, с использованием известных методик, численных методов, компьютерных программ, нормативных документов.

При разработке и проектировании инерционного колосникового грохота, на основе аналитического обзора научно-технической литературы, нормативной и конструкторской документации, патентных исследований, инженерно-технических расчетов, выполнено следующее:

1) изучены принцип работы и конструкцию промышленных грохотов для сортировки материалов, проанализированы технические параметры и характеристики машин;

2) выполнен ряд инженерных расчетов, необходимых для разработки и проектирования грохота, согласно техническому заданию;

3) на основе выполненных патентных исследований модернизировано привод машины;

4) разработан и спроектирован грохот колосниковый инерционный с разработкой приводу.

ГРОХОТ, КИРПИЧ, ПЕСОК, СОРТИРОВКА, РАЗРАБОТКА, ПРОЕКТИРО-ВАНИЕ, МОДЕРНИЗАЦИЯ, РАСЧЕТЫ.

ABSTRACT

Diploma project: __ p., __ fig., _ table, _ attachment,__ sources.

The object of development and design is an inertial bar screen.

Project objectives are development and design, according to the terms of requirements specification, screens for mechanical sorting of material, based on existing industrial analogues, identifying opportunities and modernization of units vibrating.

Methods of development and design are analysis, calculation, design, using known techniques, numerical methods, computer programs and normative.

When developing and designing inertial bar grizzly, based on an analytical review of scientific and technical literature, and design documentation, patent research, engineering calculations, performed as follows:

1) studied the working principle and construction of industrial screens for sorting materials, analyzed technical parameters and specifications of machines;

2) made a number of engineering calculations required for the development and design of screens, under terms of reference;

3) on the basis of the patent research upgraded drive vehicles;

4) developed and designed bar screen with the development of an inertial drive.

SCREENS, BRICK, SAND, GRADING, DEVELOPMENT, DESIGN, MODERNIZATION, CALCULATION.

ВСТУП

Грохот колосниковий - машина або пристрій для розділення (сортування) сипких матеріалів крупністю до 1200 мм. Даний грохот використовують при попередньому грохоченні, як правило, перед дробленням для виділення з гірничої маси грудок крупністю до 200 мм, що не вимагають дроблення.

Розрізняють грохоти нерухомі і рухомі. Останні бувають двох типів - консольний вібруючий і вібраційний. Грохоти колосникові відрізняються надзвичайно простою конструкцією, допускають розвантаження автомашин, шахтних скіпів і залізничних вагонів безпосередньо на колосникову решітку. Решітку нерухомого грохота з колосників фасонного перетину, яку встановлюють, як правило, під кутом до горизонту, іноді закріпляють консольно. Трапецевидний поперечний перетин колосників утворює отвори, що розширяються донизу і тим самим зменшує небезпеку застрявання грудок. Розмір щілини між колосниками 50…200 мм. Ширина грохота визначається фронтом його завантаження. Щоб уникнути заклинення великих шматків між бортами загальну ширину колосникової решітки приймають не менш потрійного розміру найбільшого шматка. Виготовляють колосникові грохоти продуктивністю 25-300 т/год. і більше.

При встановленні грохота перед крупними дробарками вони одночасно виконують функцію живильника та грохота, відокремлюючи куски, розмір яких менше за розмір вихідної щілини дробарки.

В промисловості колосникові грохоти застосовують головним чином на цементних заводах, де вони виконують функцію живильника для крупних щокових дробарок.

Метою даного проекту є проектування грохоту відповідно до задачі, проведення необхідних розрахунків, накреслити креслення, що повністю відображають конструкцію апарата, його складових частин та деталей.

1. ОПИС ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СХЕМИ ВИРОБНИЦТВА СИЛІКАТНОЇ ЦЕГЛИ БАРАБАННИМ МЕТОДОМ

Силікатну цеглу виготовляють із сировинної маси, що складається з піску (92%) та вапна (до8%).

В залежності від типу обладнання для гашення вапна розрізняють силосний та барабанний способи виробництва. Характерною рисою силосного способу є ретельна підготовка маси, що передбачає двоступінчате змішування маси в двухвальних мішалках і змішувачах безперервної дії.

При барабанному способі виробництва, вапно, що знаходиться в масі, гаситься в обертових гасильних барабанах, під тиском 3…4 атм.

Розглянемо схему виробництва силікатної цегли по барабанному способу:

Доставлений з кар'єру вагонеткою 1 пісок подається у бункер 2, з якого за допомогою стрічкового живильника 3 потрапляє на грохот 4. Засмічення та крупні куски ідуть у відсів, а просіяний пісок потрапляє у гасильний барабан 9. В цей самий час вапно з допомогою пластинчастого живильника 5 потрапляє у бункер, з якого шнековим живильником 6 транспортується у млин 7. Перемелене вапно шнековим живильником переміщують на автоматичні терези 8. Необхідна зважена кількість вапна потрапляє у гасильний барабан, де гаситься і одночасно перемішується з вапном. Отримана таким чином суміш через бункер іде на прес 10, де з піщано-вапняної маси, вологістю 8%, відбувається пресування силікатної цегли.

При випуску облицювальної кольорової цегли біля пресу монтують фарбувальний вузол (бункер і живильник).

1 - вагонетка; 2 - бункер; 3 - стрічковий живильник; 4 - грохот; 5 - пластинчастий живильник; 6 - шнековий живильник; 7 - млин; 8 - автоматичні терези для вапна; 9 - гасильний барабан; 10 - прес для формування цегли.

Рисунок 1 - Технологічна схема виробництва силікатної цегли барабанним методом

2. ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГРОХОТА

Розмір просіюючої поверхні - 6200х3100 м;

Частота коливань за хвилину - 600;

Амплітуда коливань - 3мм;

Габаритні розміри:

висота - 5100 мм;

довжина - 6990 мм;

ширина з двигуном - 5090 мм;

ширина без двигуна - 4200 мм;

Продуктивність - 60 т/год.;

Електродвигун 4А160S4УЗ:

Потужність - 1,5 кВт;

Кількість обертів за хвилину - 935;

Вага машини - 2500 кг;

Максимальна крупність завантажувальних кусків - 1000 мм;

Кут нахилу грохота - 25°.

<...
Другие файлы:

Проектування та розрахунок редуктора для стрічкового транспортера
Проектування приводу стрічкового транспортера. Кінематичний аналіз схеми привода. Коефіцієнт корисної дії пари циліндричних коліс. Запобігання витікан...

Алгоритми сортування
Прості алгоритми сортування та їх програмування. Сортування вставками - алгоритм сортування на основі порівнянь. Злиття двох упорядкованих послідовнос...

Проектування механічного приводу редуктора
Обґрунтування вибору електродвигуна та розрахунки. Допустимі напруження зубців колеса. Параметри та силові залежності передачі, перевірка працездатнос...

Розрахунок приводу головного руху з АКШ та безступінчастого приводу. Розрахунок приводу поздовжньої подачі
Розрахунки кінематики приводу шпинделя зі ступеневим регулюванням, особливості приводів шпинделя з двошвидкісним електродвигуном та автоматизованою ко...

Проектування приводу ланцюгового конвеєра механообробної ділянки
Визначення навантажувально-кінематичних параметрів електродвигуна. Розрахунок передач приводу. Проектування і конструювання валів, визначення їх розмі...