Студенческий сайт КФУ - ex ТНУ » Учебный раздел » Учебные файлы »Бухгалтерский учет и аудит

Посадові обов'язки фахівця-бухгалтера в Українській академії бізнесу і підприємництва

Тип: отчет по практике
Категория: Бухгалтерский учет и аудит
Скачать
Купить
Загальна характеристика Української академії бізнесу і підприємництва. Аналіз посадових обов'язків бухгалтера на прикладі роботи фахівця в бухгалтерії Української академії бізнесу і підприємництва. Порядок нарахування оплати і розрахунків із студентами.
Краткое сожержание материала:

Размещено на

22

Зміст

Вступ

1. Загальна характеристика Української академії бізнесу та підприємництва

2. Структура Академії

3. Характеристика виробничої практики

Висновки

Список використаної літератури

Вступ

Практична підготовка студентів є обов'язковою складовою частиною навчального процесу у вищому навчальному закладі, під час якої здійснюється закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок майбутніх фахівців в галузі економіки підприємства. Навчально-виробнича практика студентів спеціальності «Фінанси і кредит»; проводиться на 4 курсі протягом трьох тижнів.

Звіт є результатом практики на базі Державного вищого навчального закладу «Українська академія бізнесу та підприємництва». В роботі використано знання, отримані в процесі вивчення ряду економічних дисциплін. Ціль практики - закріплення раніше отриманих знань на практиці. В роботі висвітлено загально характеристику закладу, його структурні обов'язки та їх основні завдання, а також функціональні обов'язки фахівця-бухгалтера.

Метою проходження практики на підприємстві є формування у студентів професійних знань і навичок щодо прийняття самостійних рішень під час професійної діяльності в реальних ринкових умовах ,на базі знань набутих під час навчання. Також поглиблення та закріплення в студентів теоретичних знань з таких предметів, як: фінанси, економіка підприємства, менеджмент, фінансовий облік, маркетинг, управління персоналом; опанування студентами сучасними прийомами , методами та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії; виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.

1. Загальна характеристика Української академії бізнесу та підприємництва

Українську академію бізнесу та підприємництва створено урядом В. Ф. Януковича за розпорядженням Кабінету Міністрів України № 845-р від 17 листопада 2004 року з цільовим призначенням - підготовка фахівців підприємницької діяльності, з віднесенням академії до сфери управління Держпідприємництва. УАБП внесена до реєстру закладів освіти України з наданням ліцензії на право здійснення освітньої діяльності за III-IV рівнем акредитації і має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр із спеціальностей «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Менеджмент організацій».

Українська академія бізнесу та підприємництва є правонаступником Інституту муніципального менеджменту та бізнесу, заснованого у 1992 року.

Одна з переваг навчання в УАБП - багатоступенева освіта. В структурі академії здійснює освітню діяльність навчальний центр з підготовки молодших спеціалістів (коледж). Вступати до коледжу можна після 9-ого або 11-ого класу. Підготовка спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст здійснюється із спеціальностей: «Економіка підприємства» та «Фінанси і кредит». Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за відповідним напрямом з III курсу академії.

Засновник - Держкомітет України з питань регуляторної політики та підприємництва виходив з того, що головна мета Академії - підготовка фахівців для здійснення державної підтримки і координації бізнесу та підприємництва, реалізація стратегії державної регуляторної політики розвитку суспільного виробництва, сприяння структурній перебудові економіки України. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1402-р від 14.07.2010 року за спільним наказом МОН та Держпідприємництва № 763/245 від 27.07.2010 року Академію передано до Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України.

За минулі роки в Академії здобули вищу освіту висококваліфіковані фахівці, які працюють у вищих навчальних закладах, в органах державного управління і в сфері приватного підприємництва.

Українська академія бізнесу та підприємництва здійснює діяльність з підготовки та проведення в регіонах України інформаційно-роз'яснювальних заходів з питань підвищення фінансової грамотності населення, пенсійної реформи та підготовки фінансових консультантів різних напрямків.

Основні напрямки діяльності УАБП

У галузі освіти:

- підготовка відповідно до договірних зобов'язань висококваліфікованих фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів для державних підприємств, установ, організацій;

- перепідготовка (отримання другої вищої освіти) спеціалістів для народного господарства.

У галузі науки:

- впровадження у навчальний процес наукових та науково-методичних розробок;

- проведення всеукраїнських наукових і науково-практичних конференцій. У галузі міжнародного співробітництва:

- вивчення досвіду та аналіз розвитку освіти у країнах Європи та США з метою інтеграції у європейську і світову систему освіти;

- встановлення зв'язків із спорідненими закладами освіти зарубіжних країн для співробітництва у навчальній, науковій і методичній роботі;

- організація та участь у спільних міжнародних проектах, міжнародних конференціях, симпозіумах, «круглих столах».

Головна мета академії - підготовка фахівців для здійснення державної підтримки і координації бізнесу та підприємництва, реалізація стратегії державної регуляторної політики розвитку суспільного виробництва, сприяння структурній перебудові економіки України. УАБП пройшла державну акредитацію у Міністерстві освіти і науки України та займається навчальною діяльністю на основі ліцензії, а також програм, розроблених з урахуванням досвіду провідних університетів Європи та США, і рекомендацій міжнародних центрів акредитації навчальних закладів.

Організація навчального процесу здійснюється у тісній співпраці з Міжнародною асоціацією університетів, Міжнародною асоціацією вищої школи, Міжнародним центром післядипломної освіти, структурами ЮНЕСКО та низкою всесвітньовідомих закордонних навчальних закладів.

Для УАБП характерні порівняно висока насиченість навчальних програм і дисциплін (до 70 % загального обсягу), а також поєднання широкої гами економічних та управлінських галузей знання, конче необхідних в умовах ринкового господарства. При цьому особлива увага надається вивченню і практичному оволодінню комп'ютерною технікою і загальновживаними іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою), що значно розширює сферу працевлаштування і використання фахівців, які випускаються академією із загальноприйнятим дипломом бакалавра, спеціаліста і магістра.

Навчальний процес в УАБП проводиться з використанням інтерактивної системи, яка організована на принципах регулярного рейтингового тестування рівня та об'єму знань студентів, що дало змогу відмовитись від традиційних заліково-іспитових сесій і за рахунок цього збільшити об'єм занять. При такому режимі суттєво підвищилася відповідальність викладачів за ефективність навчального процесу, а студенти можуть влітку відпочити і навіть працювати.

Значна увага в академії надається спортивно-оздоровчій і суспільно-культурній роботі.

Для успішного здійснення своїх функцій УАБП має навчальні приміщення, сучасні комп'ютери та інше навчальне устаткування: бібліотеку, спортзал з тренажерами, їдальню.

Академія має зв'язки з управлінськими і правоохоронними структурами, господарськими підприємствами, спорідненими навчальними закладами, загальноосвітніми та культурно-освітніми засобами масової інформації. Ректорат постійно залучає до навчально-виховного процесу керівних працівників та провідних спеціалістів місцевих та регіональних органів влади і управління, які володіють знанням обстановки, організовують проведення соціально-економічних, адміністративних та судово-правових реформ. УАБП співпрацює з висококваліфікованими юристами, економістами, управлінцями (як правило, докторами і кандидатами наук).

У 1998 році здійснено перший випуск фахівців з дипломами спеціаліста, а в цьому році більш як 400 випускників УАБП складуть певний кадровий потенціал на заміщення відповідних їх рівню підготовки посад в органах місцевого самоврядування, на підприємствах і в організаціях міст і областей, бізнесу та підприємництва, банківських систем та ін.

Випускники УАБП - це інтелектуальний капітал нашого суспільства, майбутнє України.

2. Структура Академії

Ректорат

Ректорат є постійно діючим робочим органом оперативного управління Академії.

Ректорат очолює ректор Академії, а за його відсутності - особа, яка виконує його обов'язки. До складу ректорату, окрім ректора, входять за посадами: всі проректори, помічники ректора та проректорів, вчений секретар. Ректор має право ввести до складу ректорату інших керівників структурних підрозділів. Персональний склад ректорату затверджується наказом ректора. На засідання ректорату за потреби ректор Академії може запрошувати інших посадових осіб та працівників, яких стосуються питання, що виносяться на обговорення.

Основними завданнями ректорату є:

-організація навчально-виховного процесу, навчально-методичної, наукової, кадрової, фінансової та господарської діяльності;

Другие файлы:

Посадові обов’язки працівників апарату місцевого суду
Права працівників апарату суду. Посадові обов’язки керівника апарату суду. Завдання та обов'язки головного бухгалтера, оператора комп’ютерного набору,...

Моя майбутня професія
Види найпопулярніших професій. Загальна характеристика, посадові обов’язки програміста, інженера-будівельника, архітектора, дизайнера інтер’єру, менед...

Посадові інструкції бухгалтерів. Відповідальність бухгалтера
На сьогоднішній день з переходом нашої держави до ринкової економіки з’явилося досить багато приватних підприємств кожне з яких має потребу у кваліфік...

Організація діяльності бази відпочинку
База відпочинку "Парус", основні та додаткові послуги. Інфраструктура, посадові обов'язки працівників. Нормативно-правова база, що регулює діяльність...

Органи і посадові особи які ведуть кримінальний процес їх права та обов язки