Студенческий сайт КФУ (ex ТНУ) » Учебный раздел » Экономика. Управление » Книга » Менеджмент організацій - Осовська Г.В., Осовський О.А.

Менеджмент організацій - Осовська Г.В., Осовський О.А.

Режим просмотра:
 
Название: Менеджмент організацій
Автор: Осовська Г.В., Осовський О.А. (Загрузил Sheva)
Категория: Экономика. Управление
Дата добавления: 27.09.2008
Скачиваний: 16417
Рейтинг:
Описание: Навчальний посібник підготовлений відповідно до програми курсу "Менеджмент організацій", яка затверджена науково-методичною комісією Міністерства освіти і науки України.
Ринкова економіка формує нові вимоги до підприємства і його працівників. Ці вимоги диктуються не тільки могутньою ринковою конкуренцією і високими стандартами якості товарів, що випускаються підприємством, а й необхідністю гнучкої реакції фірми на ринкові і виробничі ситуації, які швидко змінюються.
Успіх підприємства багато в чому залежить від здатності менеджера — керівника передбачити можливі ситуації на підприємстві і на цій основі змінювати структуру виробництва й управління, вводити у виробництво нові види продукції і правильно планувати їхні обсяги, інвестиції і прибуток для досягнення найбільшого ефекту. Тому в навчальному посібнику особлива увага приділена системному управлінню організацією, системам функціонального менеджменту, конкурентній політиці організації та її діагностиці.
Навчальний посібник підготовлений відповідно до програми, розробленої НМК з менеджменту Міністерства освіти і науки України.
Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів економічних вузів і факультетів, аспірантів.


Комментарии