Календарь
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Популярное
Архив
Март 2020 (6)
Февраль 2020 (13)
Январь 2020 (5)
Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (11)
Студенческий сайт КФУ (ex ТНУ) » Новости » РАКУРС » Раціональне використання добрив у господарстві – запорука врожаю
Новости » РАКУРС : Раціональне використання добрив у господарстві – запорука врожаю
0
Автор: Sheva | Дата: 20 ноября 2019 | Просмотров: 626

alt
Добрива у сільському господарстві, як приватному, так і фермерському, - запорука отримання високого врожаю та зниження захворюваності серед рослин.

Наразі використання однокомпонентного добрива та народних засобів не дає сталого ефекту та не сприяє зміцненню імунітету рослин. Тому господарям варто подбати про використання саме комплексних мінеральних добрив https://harvest-center.com.ua/kompleksni-mineralni-dobriva/, використання яких забезпечило не тільки інтенсивний ріст та плодоношення, а й стійкість рослин до хвороб та шкидників.

Різновиди комплексних мінеральних добрив

Комплексні добрива можуть містити два і більше поживних елементів, а саме: подвійні та потрійні.

За хімічним составом мінерально добрива випускаються складного типу (містять елементи у складних хімічних сполуках) та мішаного типу (механічна суміш різних речовин).

Також різняться форми випуску мінеральних комплексів:

  • порошкоподібні (швидко втрачають властивості, злежуються, погано розпилюються);
  • гранульовані (мають більш тривалий термін зберігання, краще розсіюються);
  • рідкі.

Способи внесення мінеральних комплексів

Норми внесення мінеральних комплексів визначаються за допомогою діагностики ґрунту та якісного складу та стану рослин, погодних умов, а також визначивши планову врожайність та якісні агрохімічні показники ґрунту. Мінеральні добрива вносять роздрібним способом та періодичним. Роздрібний спосіб передбачає внесення мінеральних комплексів упродовж всього вегетаційного періоду рослини. Періодичний – внесення добрив раз або два на рік про запас, більш притаманний або в посушливих районах, або на підприємствах, де завжди є в наявності надлишок мінеральних комплексів. При вирощуванні плодових, багаторічних культур, нестачі добрив доцільніше використовувати роздрібний спосіб внесення мінеральних добрив.

Обрання надійного постачальника

Якщо визначення складу необхідних мінеральних комплексів можна довірити агроному, то визначитись з надійним постачальником – робота господаря або менеджера. Перш за все при виборі постачальника добрив слід звернути увагу на наступні особливості:

  • Наявність сертифікатів, що підтверджують склад та якість продукції;
  • широкий спектр пропонованої продукції;
  • наявність у постачальника складів, які повністю відповідають стандартам та забезпечують надійне та якісне зберігання продукції;
  • досвід з продажу добрив, відгуки клієнтів.
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.