Календарь
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Популярное
Архив
Апрель 2022 (4)
Март 2022 (12)
Февраль 2022 (17)
Январь 2022 (19)
Март 2020 (6)
Февраль 2020 (13)
Студенческий сайт КФУ (ex ТНУ) » Новости » РАКУРС » Центр перекладів та обробки тексту «ЕСПЕРАНТО»
Новости » РАКУРС : Центр перекладів та обробки тексту «ЕСПЕРАНТО»
0
Автор: Sheva | Дата: 21 сентября 2016 | Просмотров: 717

Центр перекладів і обробки тексту «ЕСПЕРАНТО» - це новий підхід до вирішення завдань, пов'язаних з текстом. Переклади, коригування та редагування, розробка рекламних текстів, верстка, стилізація в це лише деякі з пропонованих нами послуг на сайті http://esperanto.ua/.

Розробити рекламний буклет? Перекласти або перевірити правильність перекладу? Перекласти курсову або дипломну роботу? Терміново? «На вчора»? Звертайтеся, ми вам допоможемо!
У нас є досвід співпраці з приватними особами, комерційними підприємствами, банківськими установами, медичними концернами, юридичними та аудиторськими фірмами, страховими компаніями і т.д. Ми пропонуємо гнучку цінову політику, індивідуальний підхід, лояльність і конфіденційність.

На відміну від багатьох агентств, ми не обіцяємо вам В«перевести десять сторінок з мови фарсі або пушту за одну добу і практично безкоштовноВ». Іншими словами, ми ставимо перед собою лише реальні завдання. Ми не обіцяємо чудес, але якщо ми беремося за роботу, то виконуємо її якісно, грамотно і в термін.
Центр перекладів і обробки тексту «ЕСПЕРАНТО» завжди радий співпраці з фріланс-перекладачами і редакторами. Вишліть нам резюме і давайте працювати разом!


Послуги нашого бюро перекладів:
- Всі види перекладу з мови і на мову (англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, португальська та ін.);
- Письмовий переклад (юридичний переклад, медичний переклад, економічний переклад, науково-освітні тексти, літературно-публіцистичні тексти);
- Редагування тексту;
- Верстка перекладеного тексту (розбиття на абзаци, підбір шрифту і кольору тексту і т.д., вставка і переклад зображень, графіків і діаграм);
- Локалізація програмного забезпечення (переклад комп'ютерних програм, ігор і онлайн-додатків);
- Комп'ютерний набір тексту;
- Стилізація і адаптація.


Ціна і якість перекладу

Одним з важливих чинників є вартість послуг перекладу. Як правило, ціна на переклад залежить від обсягу замовлення, швидкості виконання замовлення, його складності і багатьох інших факторів. На нашому сайті представлена докладна таблиця цін на перекладацькі послуги нашого центру. А про якість перекладу подбають наші фахівці, адже ми в це в першу чергу команда професіоналів вищого класу: прекрасних перекладачів, редакторів та коректорів.


Переваги нашого бюро перекладів

1. Переклад можна замовити в будь-який час. Оформити замовлення на виконання перекладу, а також отримати готовий результат можна по e-mail.
2. Оперативна обробка Вашого запиту. Наші фахівці нададуть Вам повну інформацію по термінах і вартості виконання перекладу.
3. Дотримання термінів. Ми цінуємо Ваш час, тому замовлення виконується чітко в обговорені терміни.
4. Тестовий переклад виконує кілька перекладачів, щоб Ви могли вибрати перекладача, що ідеально підходить для роботи з вашою тематикою.
5. Прозора цінова політика. Ціни на наші послуги вказані на сайті.
6. Увага до кожного клієнта. Фахівці нашої команди завжди готові вислухати Ваші побажання і дати повну консультацію.

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.