Календарь
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архив
Январь 2020 (5)
Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (11)
Октябрь 2019 (11)
Сентябрь 2019 (28)
Август 2019 (5)
Студенческий сайт КФУ (ex ТНУ) » Новости » PEOPLE » Як підготуватися до ЗНО з математики
Новости » PEOPLE : Як підготуватися до ЗНО з математики
0
Автор: Sheva | Дата: 1 декабря 2016 | Просмотров: 638

Ми живемо в епоху інформації. Зараз вже не треба ходити в бібліотеку і сидіти там цілодобово за книжками. У кожного будинку є інтернет і доступ до літератури. Лінь читати - можна дивитися, як хтось розповідає і навчає в Ютубі. Але судячи з тих результатів ЗНО, які отримують учні, наявність навчальних матеріалів, вчителі або навіть хорошого репетитора не гарантує хороших знань і відмінних балів по ЗНО.


Зараз можна виділити два етапи, які допоможуть кожному під час здачі ЗНО з математики.

Етап перший - це систематизація знань і складання опорного конспекту. Повинно бути глобальне бачення предмета, як цілого. Необхідно знати поняття і властивості (визначення, тобто розуміти, наприклад, що таке логарифм в принципі) і зрозуміти принципи. Наприклад, щоб знайти значення виразу з логарифмом, який знаходиться в ступені: використовуючи властивості логарифма, приведи його до основного логарифмическому тотожності. Тут довго думати не треба, тому що іншого шляху просто немає.


Деякі приклади можна вирішити підходячи до задачі логічно, використовуючи тільки визначення поняття. Наприклад, завдання з модулем. Для кращого результату треба тримати в голові все визначення і формули по всьому по всьому курсу математики дуже проблематично. Тому необхідно складати опорний конспект (ментальна карта, карта розуму, називати можна по різному). Він допоможе і краще запам'ятати матеріал, і в разі необхідності швидко повторити матеріал. Що він собою являє. Це не товстий зошит, де суцільним текстом все списано. Це лист А4 або А3, де інформація записується не текст, а образами, піктограмами, якимись малюнками, шифрами.


Для того, щоб пройти етап систематизації знань і скласти для себе опорний конспект знадобиться книга. Чим хороша математика в цьому плані, що не треба перечитувати купу тексту. Можна взяти книгу довідкового характеру, де будуть дані визначення і основні властивості. Також необхідно щоб там були наведені приклади застосування властивостей і приклади розв'язання завдань. Тобто, Ви прочитали поняття, розібрали властивості, подивилися, як вирішуються приклади. Зробили для себе певні висновки і занесли їх у опорний конспект. Далі необхідно вирішити декілька прикладів самостійно відразу ж в той же день. Потім на наступний день кілька і можна через тиждень ще кілька для закріплення.


На другому етапі треба вирішувати тести. Їх ви зможете найти в великій кількості в Інтернеті. Всі тести рекомендується пройти декілька раз, так ви отримаєте гарний результат. Як бачити, підготуватися до ЗНО зовсім не складно, але для цього треба вчити.

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.